31. díl - Jack Sparrow

24. září 2009 v 17:42 | © damara team (Yami-chan)
Jack Sparrow jedé! Hehe.. trochu víc crazy díl xD


Druhý den

Lítala jsem jako blbeček po celé Soul society jenom kvůli jednomu hloupému Ichigovu přání. Víte, co to bylo? Radši ani nehádejte. Chtěl vidět Jacka Sparrowa. Už půlhodinu bloudím rukongaiem 80, kde vraždí lidi na potkání. Jiným shinigami by se tady třásly kolena, ale já tu šla v pohodě a pomalu. Vychutnávala si sluneční den, které jsem moc v Seireitei neviděla. Tam totiž není ani kousek zeleně. Tady však byly lesy plné zvířat. Zhluboka jsem se nadechla a zavřela oči. Někdo mi zatarasil cestu. Otevřela jsem jedno oko a uviděla nějakého muže, který na mě letí s napřaženou pěstí. Uhnula jsem mu, přikrčila se a jak letěl, tak jsem mu kopla do břicha. Tím pádem vyskočil o několik metrů výš a vykašlal několik kapek krve. Další se na mě vrhl. Já se přikrčila. Přeletěl mi přes záda a dopadl hubou na cestu. Třetí se tam třásl a měl nějaký divný klobouk na sobě. Postavila jsem se a jednou rukou srazila toho, co ode mě ještě nedostal. Ten první se pomalu seškrábával ze země a ten druhý tam projistotu zůstal ležet.
,,No, já bych už radši šel." řekne ten trasořitka a otočí se k odchodu. Už už by začal běžet, ale já ho chytnu za límec a vtáhnu do stínu, jelikož mi začíná být vedro. Posadím se vedle něj a nabídnu mu trochu vody. S díkem ji přijme a napije se.
,,Nejsi ty náhodou Jack Sparrow?" zeptám se ho a zadívám se na ulici.
,,Jo, jak to víš?" zeptá se překvapeně. Zarakovski se na něj zazubím. Ten úlekem ucukne dozadu. Praští se o stěnu.
,,Mám tvůj popis. Chceme tě v Seireitei." vysvětlím mu. Ten vykulí oči a překvapeně se na mě podívá. Pokrčím rameny a vstanu. Když se postaví i on, tak ho chytnu do kida a nesu ho na zádech do Seireitei. Projistotu je potichu a s divným ksichtem se snaží dostat z démonické magie. Bezvýsledně. Takhle se dostaneme před bránu, která se ihned otevře. Pozdravím strážného a vejdu dovnitř. Konečně vyskočím na střechy a nesu Jacka tam, kde jsme se dohodli, že Ichigo bude. Dorazím na menší nádvoříčko uprostřed Seireitei. Ichigo tam leží na lavičce, která je blízko fontány. Když mě uvidí, tak si ihned sedne. Jacka posadím vedle něj a zruším kido. Ten se hned postaví, ale když vidí Ichigův naštvaný pohled, tak si ihned sedne. Spadnu na lavičku a nacpu se co nejvíc do stínu. Ti dva si tam mezitím mezi sebou povídají.
,,Ahoj, těší mě, já jsem Ichigo Kurosaki. Mohl bys mi prosím tě, dát autogram?" podívá se na Jacka psíma očima. Jack ucukne, ale nakonec vezme roztřeseně pero do ruky a začne se podepisovat do Ichiho poznámkového bločku. Potom mu to všechno podá zpátky. Ichigovi se roztáhnou zorničky a spokojeně poděkuje. Jack vydechne a opře se o opěrátko. Narazí tam však na Hisagiho botu. Zastíním si oči, abych viděla, kdo tam je.
,,Hisagi!" vykřiknu. Ten, hned jak si mě všimne, přistane vedle mě. Unaveně se sesune po lavičce až skoro dolů.
,,Co se stalo?" zeptám se ho se starostlivým pohledem. Ten se na mě ublíženě podívá a nakonec usne.
,,To je jedno, hlavně, že jsi v pořádku." zašeptám. Potom ho opatrně položím na lavičku a jeho hlavu si dám do klína. Začnu ho hladit po vlasech. Nakonec taky usnu.

,,Há?! A sakra! Kolik už je?!" vyskočím na nohy. Všimnu si, že stojím na posteli. Vedle mě spí Hisagi. Všimnu si, že mám na sobě pyžamo a účes mám totálně rozmotaný. Vydechnu a spadnu do sedu. Postel trošku zapéruje a Hisagi se přetočí na druhý bok. Otevře oči a naskytne se mu pohled na mě, jak tam sedím a snažím se uklidnit. Vztáhne ruku, že mě pohladí, ale já mu ji odbiju a vyjeknu. Dole se rozsvítí. Kenpachi mě začne volat. Po tmě narazím couváním do poličky, na které je lampa. Potom se opatrně vydám k otvoru v podlaze.
,,Děje se něco?" začne se starostlivě vyptávat. Já se na něj usměju.
,,Ne nic, to je dobré. Jenom se mi něco zdálo." usměju se. Ten ukáže vztyčené palce a do místnosti se přihrne Ichigo s Jackem.
,,Cože, on je ještě tadyyyyyyyyy?!" zakřičím na celý barák. Hisagi už dávno stojí za mnou a bere mě dolů. Všichni odejdou pryč. Posadí mě na oranžový gauč. Přisedne si ke mně přelezením opěradla. Dá mi ruku kolem ramen a začne mě uklidňovat. Vydechnu a znovu se nadechnu. Už je to oněco lepší. Nakonec se mu schoulím na hrudi a po chvíli začnu pravidelně potichu oddychovat. Můj zástupce se usměje a vyskočí se mnou v náručí nahoru. Dá mě do postele a sám si sedne na okraj. Po chvíli se vzbudím a ucítím něčí pohled na sobě. Trochu zaostřím a uvidím Hisagiho, který se na mě upřeně dívá. Usměju se a natáhnu k němu ruku, abych ho mohla pohladit po tváři. Nakonec si na moje několikáté přání lehne vedle mě. Já se u něj schoulím do klubíčka.

SEN:

,,Ne, Byakuyo! Proč mi to chceš udělat?!" vzlykala jsem. Po tvářích se mi řinuly potůčky slz. Jen se na mě hřejivě usmál, přešel k okraji útesu a skočil do rozbouřených vln.

Vyšvihla jsem sebou do sedu a zrychleně dýchala. Cítila jsem, jak jsem celá zpocená. Hisagi byl vedle mě a uklidňoval mě. Já ho však neposlouchala. Ihned jsem se převlékla do kimona a s ním po boku vyrazila hledat Byakuyu. Nejdřív jsme zašli do Kuchiki sídla. Otevřela nám rozespalá Rukia, která nám potvrdila tu nejhorší zprávu.
,,Nii-sama není doma. Šel si něco zařídit." řekla. Ihned jsem začala utíkat k branám do rukongaiů. Hisagi za mě poděkoval a potom mě dohnal.
,,Hisagi, kde může být moře a útes?" zeptám se ho. Chvíli je ticho, jak přemýšlí, ale nakonec vyhrkne.
,,Pátý rukongai." ihned zabočím tím směrem a uháním dál. Je mi jedno, kolik lidí vychází na ulici a dívá se na mě, jako na blázna. Ničeho si nevšímám. Hisagi už mi pomalu nestačí.
,,Doženeš mě potom!" zakřičím na něj a ještě zrychlím. Musím tam být co nejdřív. Zavřu oči a ovane mě studený mořský vítr.
Výborně, už jsem skoro tam! Řeknu si vduchu a otevřu oči. Stačím se vyhnout několika větvím, které mi přišly do cesty a dostanu se na kraj útesu. Potom vyskočím na špičku smrku a rozhlédnu se. Uvidím travnatou plochu, která se lomí a pod ní je rozbouřené moře. Na útesu stojí nějaká postava.

to be continued
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 24. září 2009 v 18:09 | Reagovat

Heh,nevydržela jo? To je jen a jen dobře xDD Jinak zajímavý díl :D Jacka já mám ráda xDD a proč chceš pořád zabíjet Byakuyu? :D Doufám že přežije xD a rychle dalšííí! :D

2 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 24. září 2009 v 18:22 | Reagovat

Bůůů to je škoda T__T nooo stejně se těším na další,doufám že bude brzo xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama