2. díl - DJ

28. září 2009 v 18:40 | © damara team (Yami-chan) |  Boj
Tak oukej, je tu druhej díl xD.. lol


Otočila jsem se. Moji rodiče zmizeli v mlze, která se za chvíli rozplynula. Sanitka jela pryč a naše auto tam stálo s otevřenýma předníma dveřma a klíčema v zapalování. Kousla jsem se do rtu. Celá od krve přece nemůžu jít pěšky domů. A už vůbec ne s dekou přes sebe. Uvnitř mě se začal odehrávat boj. Nemůžu, nemám řidičák! Napomínala jsem se stále. Pokušení však zvítězilo. Zavřela jsem dveře spolujezdce. Obešla jsem naši černou Toyotu Corola Verso a zabouchla za sebou. Zvrtla jsem klíčema v zapalování. Ozval se obvyklý zvuk po nastartování auta. Chvíli jsem se dívala před sebe. Potom jsem vrhla zoufalý pohled na automatickou převodvku. Svítilo tam písmeno p. Stiskla jsem páčku a zařadila na písmeno r. Ajaj, to je zpátečka. Rychle mi problesklo hlavou, když jsem začala couvat. Ihned jsem znovu zařadila na písmeno p. Tak, které bude další? Tak třeba d, jako dopředu. Začala jsem uvažovat. Auto chvíli stálo, ale potom se začalo svévolně pohybovat přímo podél chodníku. Ihned jsem přeřadila na parkování. Zkusila jsem šlápnout na pedál. Nic se neozvalo. Potom jsem opatrně sešlápla ten druhý. Motor začal nabírat otáčky. Na obličeji se mi objevil úsměv. Složila jsem nohu z pedálu. Nastavila si sedadlo a zpětné zrcátko.
Potom jsem se vrhla na směrovky a stěrače. Po půl hodině jsem konečně mohla vyjet. Deku jsem dala na vedlejší volné místo, připoutala se, poněkolikáté zvrtla klíče v zapalování a pomalu jako šnek vyrazila. Domů jsem se dostala bez problémů. Jenom na kruháči jsem se chvilku motala. Zaparkovala jsem na našem soukromém parkovišti před naším domem. Zavřela jsem bránu a pustila našeho pejska, který mi zmizel přímo před očima, stejně jako rodiče, v mlze. Vyděšeně jsem se dívala kolem sebe. Nikde však nebyl náznak toho, že by náš pes někdy existoval. Bouda i s výběhem byla pryč a místo ní tam byl kýčovitý záhonek s květinami. Skrčila jsem nos nad tím, jaká to byla hrůza. Nakonec jsem zaběhla do domu, kde byla první zastávka spodní koupelna. Shodila jsem ze sebe veškeré oblečení, které po chvíli přistálo v pračce. Zapla jsem ji a ta za chvíli už máchala a prala. Nahá jsem vyběhla do horní koupelny, kde jsem si na sebe ve sprše pustila horkou vodu. Smyla jsem ze sebe všechny věci a myšlenky. Oddávala jsem se tomu že jsem na ni nemyslela. S vodou v očích jsem poslepu nahmátla ručník. Utřela jsem si obličej a nakonec se osušila celá. Obalená osuškou jsem vešla do svého pokoje sousedícího s koupelnou. Na postel jsem naházela všechno možné oblečení, co se mi chtělo dneska nosit. Nakonec jsem si nejdřív na sebe natáhla kalhotky a zapla bílou podprsenku. Vlasy jsem si vyždímala do ručníku, který za chvíli skončil na zemi. Do zásuvky jsem zapnula fén a začala si sušit svoje páčo. Elektrický přístroj skončí v šuplíku, který je za chvíli zabouchlý. Obléknu si černé riflov mini kraťasy a ktomu bílé tílko s černým nápisem: What do ya think, ya can see.
,,Hanka měla to stejné, ale měla tam napsané: I see only YOU. Byly to tílka do páru." povzdychnu si a hodím na sebe černou mikinu se stříbrnými vyšívkami na rukávech. Nezapínám si ji, rukávy si vyhrnu k loktům, jak to měla Hani ve zvyku. Sáhnu po hřebeni. Začnu se česat. Bez zájmu vytáhnu dvě černé sponky. Dojdu k zrcadlu. Všimnu si, že ta červená šmouha nezmizela. Snažím si toho nevšímat. Upevním si levou stranu vlasů a afinu sestříhaou na bok si zarovnm doprava. Potom sáhnu na makeup. Zamaskuju si tu červenou dvojitou šmouhu. Potom na to ještě nanesu pudr, aby se to zbytečně nelesklo. Upravená zajdu dolů, abych nešla ven hladová. Dám si polévku, kterou měl mít taťka dnes na oběd. Dojím a všechno nádobí naskládám do poloprázdné myčky. Nakonec otevřu pomerančovou minerálku a napiju se přímo z ní, protože jsem líná si vytáhnout skleničku. Na chvíli se zadívám ven, kde se pomalu začíná ztmívat. Mobil položený vedle mě mi zazvoní.
,,Ano?" ozvu se jako první.
,,Alex, pohni, čeká se jenom na tebe." potom to Kája tipne. Rychlostí blesku vyletím nahoru do pokoje, do kabelky hodím peněženku, lesk na rty, dole mobil a po zamknutí dveří i klíče. V bílých botech na úzkém nízkém podpatku klopýtám k bráně. Zavřu ji a nastoupím na přední místo do černého sporťáku. Samuel počká, až se připoutám a potom prudce šlápne na plyn. Nejede jako já - opatrně a pomalu, ale zběsile a rychle. Nakonec zaparkuje vedle klubu, kam jsme měli všichni namířeno. Sam si hned odchytnul Káju a já s Blankou, Kájinou mladší sestrou, jsme vešly do budovy. Uvítala nás tam techno hudba a vydýchaný vzduch. Ihned jsme si ze sebe sundaly mikiny a začaly se prodírat davem. Zaparkovaly jsme na židlích u baru. Objednala jsem dvě koly v plechovkách. Barmanovi jsem potom podala peníze. Svůdně se na mě usmál. Nasadila jsem znechucený ksicht, až se mě lekl. Potom se mi Blanka s kolou v ruce vytratila z očí. S plechovkou, kterou jsem ještě pořád neotevřela, kabelkou přes rameno a mikinou uvázanou kolem pasu jsem se dostala na místo, odkud šlo výborně vidět na DJ. Trochu jsem si lokla a zadívala se na něj, jak si jednou rukou přidržuje sluchátka a druhou se stará o hudbu. Nejspíš se mi to jenom zdálo, ale mrkl na mě. Vytřeštila jsem oči a zašla si sednout na skříňku u červených křesel - moje oblíené místo. Oblékla jsem si mikinu a přehodila si kapucu přes hlavu. Tak jsem poslouchala, jak ten kluk mixuje písničky. Přitom popíjela kolu a snažila se tvářit nenápadně.
,,Hele on se dívá sem!" Uslyšela jsem fiflenkovské zapištění. Potom se všechny tři vytratily. Vzhlédla jsem. Můj pohled se setkal s tím DJovým. Usmála jsem se na něj. On mi začal naznačovat, ať jdu za ním. Výrazně jsem zakroutila hlavou, ale jeho prosebný pohled mě přesvědčil. Vstala jsem, kolu nechala na místě, shodila si kapucu z hlavy a s jeho pomocí se vyštverala na pódium. Nikdo si toho nevšímal. DJ začal mixovat a já tam tančila jako oživot. Čas od času se na mě podíval, a když zmerčil, že se dobře bavím, tak začal ještě s větší radostí hrát. Takhle jsme tam dováděli přes dvě a půl hodiny. Potom ho přišel vystřídat nějaký starší DJ s knírkem.
,,Nezajdeš na drink?" ukáže k baru. Já zakroutím hlavou.
,,Tak co takhle jít ven?!" snaží se přeřvat hlasitou muziku. Odkývnu mu to. Tak jsme se sebrali z klubu a nenápadně odešli. Venku byla zima a já se hned začala klepat. On mi s úsměvem podal svoji bundu, kterou měl přehozenou přes rameno.
,,Dík." řekla jsem ještě dost nahlas.
,,nz." opověděl krátce. Založil si ruce do kapes a šel pomalým houpavým krokem dopředu. Došli jsme na začátek parku, který byl chabě osvětlený. Chtěla jsem něco říct, ale nakonec jsem se na to vykašlala. Vkročila jsem pod lampu. Najednou mě někdo chytil zezadu pod krkem. DJ se zastavil, aby se mě zeptal, kde se flákám, ale místo toho mě uviděl, jak mě nějaký gangster drží pod krkem. Využila jsem situace, kdy se ten týpek lekl toho, že jej někdo jiný zpozoroval, dupla jsem mu patou na nohu. Jeho stisk ještě víc povolil. Potom jsem ho loktem udeřila mezi žebra. Pustil mě a chytnul se za místo. Odstoupila jsem oněco dozadu. On vytáhl nůž a rozeběhl se na mě. Lehce jsem mu uhla a chytla jeho ruku. Silně jsem mu stikla zápěstí. Kov zařinčel při dopadu na zem. Potom jsem se rozehnala a pořádně ho kopla do slabin. Zloděj zaskučel bolestí. Ruce jsem sevřela v pěsti a pravačkou mu uštědřila přímo mezi oči. Ihned se odtamtud začala valit krev. Otočila jsem se a začala utíkat. DJ se ke mně přidal. Chytil mě za ruku a zrychlili jsme tempo. Za chvíli jsme se objevili na kraji parku. Byla tam pořádně osvětlená ulice - hlavní tah. Všude byly pouliční lampy, které svítily jen na určitém místě. Několik aut se tam ještě po silnici poflakovalo. Jinak byl klid.
,,Já jsem Zdeněk." podal mi kluk ruku u přechodu.
,,Alex." odpověděla jsem stisknutím jeho pravačky.

to be continued
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 29. září 2009 v 17:25 | Reagovat

Yamííí to je husťárna,která nedává smysl XD Jako pes zmizí,rodiče...Bwhahaha to je podle mého gusta xDD Super díl ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama