123, aneb one thing

21. září 2009 v 20:10 | © damara team (Yami-chan) |  Jednorázovky
tak hurá do čtení *lol* doporučuju si pustit tohle:


Dívka seděla na zemi s notebookem na nohách a učila se. Na uších měla sluchátka a kolem sebe ledabyle poházené diskety různých barev. V jedné ruce držela modrý hrnek.

,,Ayumu! Je tady nějaká Sakura!" volá na ni její matka z kuchyně.
,,Hm..?" vzhlédne Ayumu od notebooku, ale to už k ní s "slaďouškým pozdravem" míří Sakura.
,,Ahoj, Ayí-cháán!" skočí jí kolem krku, až sebou Ayumu trhne. Vyprskne před sebe trochu čaje, který právě měla v puse. Sakura se tomu hned začne smát. Yamashita se na ni podívá vražedným pohledem, který se hned změní v milý.
,,Ahoj, Sakuro. Co potřebuješ?" zaleskne se jí v očích.
,,No, víš, chtěla jsem se tě zeptat na matiku. Nějak to nechápu a Sasuke-kun je právě pryč." začne se trochu červenat. Ayumu ji probodne zlostným pohledem, protože ví, že Sasuke je určitě doma. Proč by to neměla vědět, když je to její bratranec.
,,Ok, tak se zítra dohodneme. Dneska totiž nemám čas, dobře?" zeptá se jí.
,,Jasně, tak páá!" zařve na celý panelák. S rukama na bocích odpochoduje pryč. Přitom nechutně vrtí zadkem. Ayumu protočí očima a znovu se věnuje svému studiu počítačů.
,,Ayumu!" zavolá na ni znovu její matka.
,,Co je?!" vrátí jí to. Chvilku je klid, ale zase se ozve z kuchyně:,,Ayumu!" Ayumu si sundá sluchátka, notebook položí na zem v obýváku a zajde do kuchyně, kde její mamka připravuje večeři.
,,Přišla ti SMSka." oznámí jí s klidem. Ayumu si povzdychne a mrkne na display. Cože?! Itachi?! To snad ne!
,,Mami, vrátím se pozdě, tak nechej otevřené okno, jo? Pa." vtiskne jí pusu na tvář a urychleně jde za Itachim a Sasukem. Urychleně odemkne dveře a uvidí tam Itachiho, jak se snaží podepírat jeho bratra, který je celý zelený. Posunky mu naznačí: Co se stalo? Itachi pokrčí rameny a začne gestikulovat, přičemž mu Sasuke znovu spadne na zem. Jeho starší bratr si naštvaně sedne na podlahu a odmítá s kýmkoliv komunikovat. Ayumu zavře dveře, Sasukeho s Itachiho pomocí uloží do postele a dá mu obklad na čelo. Potom si sedne na gauč a počká, až se tam dopotácí i Uchiha starší.
,,Tak co se děje?" vypálí na něj potichu otázku. Itachi se sesune po opěrátku.
,,Byla tady ta růžovka ... Jakže se to jmenuje?" schválně dělá, že jí nemůže přijít na jméno.
,,Jo, to u mě byla taky. Nic si z toho nedělej." usměje se na něj Ayumu a přátelsky ho poplácá po rameni.
,,Tohle mi chybělo." povzdychne si Itachi a znovu se posadí. Vezme jeho sestřenku kolem ramen a začne vyprávět, co se stalo.
,,No, víš, Sakura tady přišla a já jí řekl, že Sasuke tady není. Mno. A ten, jak uslyšel její jméno, hned pádil na záchod. Ještě jsem jí rychle zabouchl dveře před nosem, aby ho neviděla." povzdychne si. Ayumu si to chvíli přehrává v hlavě, až se jí nakonec zrodí plán.
,,Hele, Itachi, ty přece učíš na gymplu matiku, ne?" šibalsky se na něj usměje. Itachi povytáhne obočí, ale Ayumu se nenechá zastrašit a pomalu mu začne vysvětlovat plán.
,,OK, jasně. Tak zatím, Ayumu." rozloučí se s ní Itachi. Ayumu se na něj povzbudivě podívá a zmizí ze dveří pryč. Jde putými ulicemi s rukama v kapsách, nad hlavou jí svítí Měsíc, který utváří strašidelné stíny na cestě. Yamashita si toho však nevšímá a jde dál. Najednou uslyší šeptání. Cestu jí zatarasí dva muži zepředu a jeden zezadu. Ayumu, ještě v sukni, si povzdychne a vyhrne si rukávy na mikině.
,,Tak, kdo bude první?" zeptá se, ale nikdo se ani nehne. Tak jim všem nandá to, co si zaslouží. Potom si opráší ruce a se spokojeným úsměvem na rtech se znovu vydá domů. Uvidí tam otevřené okno, takže vyleze po stromu nahoru a vpadne do bytu. Někdo sedí v té tmě na sedačce. Není to její mamka, ani taťka, ale stejně ho zná.
,,Kakashi?" povytáhne obočí. Muž sebou cukne a promžiká si oči. Uvidí v místnosti stát Ayumu.
,,Ah, Ayumu-chan." usměje se a vstane. Ayumu k němu přijde a obejme ho.
,,Ta tvoje práci mi už opravdu začíná lézt na nervy." postěžuje si. Kakashi se tomu potichu zasměje a pustí jeho přítelkyni. Ta, o dvě hlavy menší než on, se na něj naštvaně dívá.
,,Ale no tak. Nechtěj, abychom probudili zase tvoji mamku." nazlobí se trochu Kakashi. Yamashita se tomu potichu začne smát. Potom si stane na špičky a přitáhne si Kakashiho k polibku.
,,Potřebuju od tebe laskavost." zašeptá mu do ucha. Kakashi napne sluchové ústrojí, aby líp slyšel. Ayumu mu pošeptá plán, který chce uskutečnit. Její kluk se tomu zasměje a potom zmizí.
,,Ach jo.. Proč jsi jenom musel být ninjou." povzdechne si, když zhasíná světlo u sebe v pokoji a jde spát.
Další den na gymplu
,,Sakura!" volá na ni Sasuke a běží jejím směrem. Sakura se otočí s úsměvem na rtech.
,,Sasuke-kun." sladce se na něj zadívá.
,,Já- nechtěla bys se mnou chodit?" řekne zadýchaně z toho předchozího běhu. Vtom však zpoza rohu vykročí Itachi se sešitem v ruce a brýlema na nose - jako obvykle -.
,,Ne, ona bude chodit se mnou, že ano, Sakura?" podrží si ty jeho brýlky a svůdně na ni zamrká. Sakura už pomalu začíná rudnout.
,,Ne, oba jste tady špatně. ONA bude chodit se mnou." přifaří se tam Kakashi. Tím pádem Sakura omdlí a Itachi se Sasukem ji zatáhnou do sklepa, kde nikdo nechodí. Nechají ji tam několik dní v izolaci a potom už jen zavolají deratizátory a desinfekční službu, aby to tam vyklidili.
,,Kakashi?" zašeptala Ayumu, která měla položenou hlavu na jeho nahé hrudi.
,,Ano?" zeptal se.
,,Jak je to vlastně s tou Sakurou?" zeptá se ho. Kakashi jí pohladí hlavu a usměje se. Zadívá se do stropu a řekne:,,Má se dobře, neboj. Tvůj plán vyšel."
KONEC
lol.. taká antisakurovská povídka :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 21. září 2009 v 20:17 | Reagovat

Úža xD ale příště prosíím víc drastický,joo? xDD aby hoodně trpěla :D Ale jinak vžně super ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama