6. díl

7. května 2009 v 19:34 | © damara team (Yami-chan)
Ale jaké je mé překvapení, když v kuchyni uvidím stát Peina.


,,Peine, co tady děláš, vždyť já mám vařit, ne?" zeptám se a on si utře ruce do zástěry.

,,No, víš, já se ti nějak chtěl omluvit za to, co provedla Konan." já jen povytáhnu obočí. Zasměje se a přitáhne si mě k sobě.

,,Konan je ta modrovlasá holka." políbí mě do vlasů.

,,Ale to nic nebylo." usměju se. ,,Můžu ti s něčím pomoct?" zeptám se, kdyby něco potřeboval, ale on jen zakroutí hlavou:,,Ne, díky, tohle zvládnu sám." a vystrká mě z kuchyně.

,Csss! Ten si toho nějak moc dovoluje.... Ach jo, co asi tak budu dělat.' pokládám si řečnické otázky, když jdu po schodech nahoru.

Najednou do mě něco vrazí, a jak jsem zamyšlená, tak padám dolů, ale někdo mě chytne za ruku, takže zůstanu viset ve vzduchu. Pomůžu mi se postavit a až potom se mu podívám do tváře.

,,Eh, díky. Jak se vlastně jmenuješ?" zní má otázka při pohledu do jeho očí, ve kterých je sharingan.

,,Uchiha." vydechnu a v očích se mi začne zračit děs. ,Sakra, sakra, sakra! Ten jeho mangekyou mě už fakt štve! Tohle mu nedaruju. Kekkei genkai - Miya Mone!' zruším genjutsu a podívám se na něj duhovýma očima.

,,Klan Mitsuko." odfrkne.

,,Předpokládám, že budeš Uchiha Itachi." podívám se na něj vražedným pohledem, ale to nás přeruší Pein, který servíruje jídlo a volá na mě:,,Miyako! Pohni nebo to bude studené!"

,,Sorry, tak někdy jindy Itachi." ušklíbnu se na něj, zruším Miya Mone a běžím dolů po schodech na večeři, aby mi ještě něco zbylo. Jak uvidím bezedného Sasoriho a Deidaru a k tomu ještě Zetsua, tak hned přidám do kroku.

Po večeři jdu do pracovny a rozděluju mise mezi ty, které už znám. Potom pošlu klona, aby je roznesl a znavená položím ruce a na ně hlavu, na stůl. Uslyším jemňoučké zaklepání a do tmavého pokoje vnikne trochu světla.

Nějaká postava v Akatsuki plášti vstupuje a vůbec ji nenapadne, že by měla zavřít dveře. Popojde několik kroků ke stolu. Těsně před ním se zastaví a pozoruje dívku, jejíž červené vlasy jsou ledabyle rozházené po pracovní desce. Kolem ní se povalují papíry a propisky. Člen ihned přejde ke dveřím a potichu je zavře. Vytáhne papír a začne něco skládat. Po chvíli se po pokoji prohání desítky papírových ptáčků.

Záhadná osoba udělá pečeť Hitsuji (ovce) a všechny skládanky se rozletí na červenovlásku. Ona nic neví, spí. Jen někdy se pohne, to když jí není příjemná pozice, ve které je. Ptáčci dávno spadli. Někdo vstupuje do dveří. Chvíli jdou vidět jeho oranžové vlasy a obličej, než se do něj opře tma. Všude kolem vidí kusy papíru a na stole holku, která spí. Zvedne jednu z origami a prohlédne si ji.

,,Konan, vím, že tu jsi. Řekni mi, proč jsi to udělala?" ptá se tajemným a chladným hlasem. Z rohu místnosti někdo vystupuje.

,,Víš, že ani nevím? Ale vím, proč udělám tohle." zazní mu u ucha a on slyší svištění kunaie. Vtom Miyako zmizí a zůstane po ní jen obláček kouře.

,Myslím, že je pravý čas odstranit henge no jutsu.' řeknu si, když zastavím její házecí nůž tím mojím.

,Ok, tak teda jdu na to.' pomyslím si a zruším přeměnu. Vyvalí oči a já jí uštědřím ránu do hlavy.

,,Promiň, Konan, ale tys to chtěla." řeknu a projistotu její tělo obejdu.

,Ta je dost vytrvalá.' zamyslím se, ale trhnu s sebou, když vidím, že se do jeskyně valí voda.

,,Peine! Co se děje?!" ptám se, ale to už mě někdo bere na záda a mizíme. Ještě ucítím ránu do zátylku a už o sobě nevím. Probudím se teprve až na nějaké mýtince. Uprostřed ní je oheň, u kterého sedí nějaká postava.

,Au, moje hlava.' chytnu se za ni při postavení. Udělám několik kroků směrem k ohni, ale podlomí se mi nohy a spadnu. Podívám se směrem k ohni a vidím, že se ke mně přibližuje ten, co tam seděl.

,,Prosím, Miyako, neblbni." vezme mě na ruce a pomůže mi se posadit na kládu, kterou tam nejspíš donesl.

,,Co se stalo?" zeptám se při mnutí spánků.

,,Orochimaru vtrhl do skrýše. Bylo to už plánované. Stačí se jen přemístit do další. Věci i papíry tam jsou." usměje se. Posléze se nakloní a políbí mě na tvář.

,,Ach jo. Za jak dlouho tam dorazíme?" ptám se, když už jsem trochu při sobě.

,,A proč jsem dostala ránu do zátylku?" přidávám na hromadu otázek další.

,,Budeme tam tak za dvě hodiny pomalou chůzí a ránu jsi dostala z toho důvodu, že bys mohla dělat potíže při přemisťovacím jutsu." řekne a zadívá se do ohně, ve kterém se začne šťourat klackem.

,,Aha." odpovím sklesle a raději už nic neříkám. Lusknutím uhasím oheň a postavím se na nohy.

,,Co tak najednou? Vždyť jsi před tím něudělala ani deset kroků." pronese překvapeně.

,,Víš, člověk se taky za chvilku zotaví, hlavně, když umí nejtěžší lékařská jutsu." usměju se a pobídnu ho, aby se taky postavil.

Za chvíli už jdeme cestou nočním lesem a nad hlavami nám září Měsíc a hvězdy. Všude je ticho, jen jde slyšet naše vlastní kroky. Někdy se něco šustne v keři, ale toho si ani jeden nevšímáme.

,,Jsme tady?" zeptám se ještě stále neznámé postavy (pro vás).

,,Jo." řekne tajemným hlasem a udělá několik pečetí. Vstoupíme do haly, kde je zbytek Akatsuki.

,,Peine! Miyako! Jak dlouho vám to proboha trvalo?! Vždyť to je jen deset dní cesta... S přemisťovacím jutsu jen pět hodin!" řekne naštvaně Zetsu a otočí se na mě, ale když uvidí, jak jsem zřízená, tak sklapne.

,,Já jdu spát, ok?" vtisknu Peinovi na tvář pusu a jdu po schodech.

,,Počkej!" volá za mnou a já se otočím.

,,Náš pokoj je tady. Poď za mnou." řekne a já jej následuju. Otevře dveře a uvidím chodbu, která se rozvětvuje na několik dalších chodbiček a na jejich konci jsou vchody.

Znovu projdeme dveřmi a vypadá to tam stejně, jako před tím. Všude miniaturní lampičky po stěnách.

,,Tohle je náš ehm.. jak by se to dalo nazvat." začne přemýšlet, ale já na něj kašlu a rovnou se zeptám:,,Kde je ložnice? Víš, chtěla bych si odpočinout." vysvětlím mu svůj požadavek a on ukáže na dveře na konci pravé chodby.

,,Díky. Tak ještě jednou, dobrou noc." řeknu, obejmeme se já si jdu lehnout.

to be continue...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami-chan(sbé) Ami-chan(sbé) | Web | 9. května 2009 v 12:47 | Reagovat

fakt good,podle mě je modrovlasá stejně jako blond :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama