16. díl

16. května 2009 v 16:55 | © damara team (Yami-chan)
Nakonec mu ještě prohrábnu vlasy a zmizím z pokoje.

Procházím se po celé Konze, až si vzpomenu, že bych měla jít požádat o ten tým. Pomalým tempem se dostanu do kage budovy, kde Naruta potkám s Hinatou, jak běží po schodech dolů.

,,Eh.. Naruto, mohla bych teda dostat nějaký ten tým?" zeptám se, když už jsou u mě.

,,Jo, jasně, papíry jsou na stole, tak si nějaký vyber." mrkne na mě a jde i s Hin pryč.

Vyběhnu schody a otevřu dveře do pusté kanceláře. Sednu si do křesla a začnu přemýšlet, co se za několik posledních dnů stalo. Co se vlastně stalo Sasukemu? Proč jsem mu nedokázala pomoct? To jsem byla tak pomalá?! Musím se zlepšit, abych mohla ochránit lidi, které mám ráda.

,,Klep!" ozve se odněkud z místnosti. Huh? Kdo to může být. Vždyť už celá Konoha nesvítí, tak kdo to je?! začne mi vrtat hlavou, až se nadechnu a řeknu:,,Hej, ukaž se a neschovávej se."

Někdo mi zezadu přikryje oči. Obě je zavřu a otočím kancelářskou židli tak, abych byla přesně na proti němu. Políbí mě. Nejdřív něžně, ale potom se do toho ponoříme oba. Přestane a obejme mě.

,,Děkuju za ty růže a tulipány." pošeptá mi do ucha. Na tváři se mi objeví spokojený úsměv, který se ale náhle změní na ustaraný. Vstanu a odhodím Sasukeho na zem. Okno naproti mně se rozbije a šíp mě zasáhne do ramene.

,,Sakra, je v tom jed. Sasuke, kryj se!" řeknu a sama se skrčím. Vytáhnu šíp a uvnitř těla začnu vyrábět protilátku. Za chvíli už je hotová, ale jed už mám po celém těle. Sasuke ke mně přiběhne. S vypětím sil se na něj usměju a zavřu oči.

Duhová chakra začne tryskat kole mě. Vyhání zbytky jedu, které protijed nedokázal zlikvidovat. Rozběhnu se proti nepříteli. Oči mi hrajou všemi barvami a krátké vlasy se mi začnou měnit na dlouhé. Červená barva je teď černou a v ruce držím nějaký nůž.

,,Tohle vám nedaruju, Orochimaru, Kabuto!" rozkřičím se a zaženu je do lesa. Rychle se vrátím zpátky, abych věděla, jestli Sasukemu nic není. Ale při návratu se zděsím.

,,T-to není možné, ne!" zděšeně vykřiknu při pohledu na Sasukeho propíchlé tělo, přišpendlené na zeď. Všechno se najednou vzdálí a já slyším taťkův hlas:,,Miyako, prosím, vzbuď se! No tak! Je to jen sen!" Ucítím otřesy. Otevřu oči. Vidím taťku, sestru a skoro všechny senseie, včetně Tsunade, v mém pokoji.

,,Co tu dělám? A proč tu jsou oni?" zeptám se zmateně a ještě pořád se třesu. Zezadu vyběhne TenTen a obejme mě.

,,Klid, Miyako, to bude dobré, jsou tady jen kvůli tomu, jak jsi ječela. Všichni se o tebe bojí." Řekne, když vtom mi začne po čele stékat pramínek krve.

,,Co to je?" zeptám se a ukážu na krev, která začíná kapat z mojí brady na peřinu. Přiběhne Tsunade a začne mě léčit.

,,Jsi nemocná. Dokonce jsi vystartovala po sestřičce, která ti dávala léky a křičela jsi, že to nedaruješ Orochimarovi a Kabutovi." uklidňuje mě.

,,A můžu se zeptat, co mi je?" zeptám se a Tsunade pošle všechny, kromě TenTen pryč.

,,Máme podezření na to, že jsi těhotná." řekne a já na chvilku omdlím. Probudím se až v nemocnici. Na parapetu jsou ve váze lilie a na stolku je dopis. Sáhnu po něm a rozbalím ho. Někdo vejde do dveří.

to be continue
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama