8. díl - problém?

11. dubna 2009 v 9:20 | © damara team ◄(Yamashita Ayumu)

Tenhle díl není vhodný pro děti do 12 let.


a tam na mě čeká

Kabuto.

,,Kde se flákáš?" ptá se mě, jako kdyby byl někdo víc než já.

,,Už du simtě. Jenom si to odložím."

Po několika minutách se oba scházíme u Kimmimara. Já ještě provádím vyšetření, jestli se mu to nezhoršilo. Za chvíli už mám i rozvržený plán.

,,Takže," říkám Kabutovi, který je ponořený do svojich přístrojů:,,léčit budeme jeho vnitřní orgány a budeme se střídat po osmi hodinách. Léčba potrvá tři dny, aby se mohl začít hýbat a potom ještě týden po dvou hodinách každý den budeme léčit jeho tepny a žíly." on na mě jenom vykulí oči a radši je zticha.

,,Kdo začne?" ptá se po chvíli.

,,Jak chceš, já jsem při tréninku moc chakry nevypotřebovala, nevím, co ty, jestli si na té misi jí spotřeboval víc než já." On chvíli přemýšlí a nakonec řekne, že si to vezme na čtyři hodiny a potom mám léčit já.

,,Ok." odpovím a jdu načerpat hodně chakry k řece. Tam odpočívám dvě hodiny a půlhodinu se vracím zpátky. Tam vidím Kabuta, jak vmačkává poslední zbytky chakry do Kimmimara. Zastavím ho a pošlu pryč s mojím klonem, kdyby se mu náhodou něco stalo. Osm hodin uběhne jako voda a já mám stále ještě dost chakry, jejíž množstí pokryje zhruba dvě hodiny. Kabuto stále nejde, tak léčím dál. Potom se objeví ve dveřích plný síly a posílá mě, abych šla, že teďka má střídat on, ale já ho odbyju, že má ještě hodinu počkat. Potřebuju totiž doléčit srdce a játra.

,,Už můžeš." řeknu mu a on se rychle přihrne a začne léčit. Já jdu s jedním ze zvučné pětky do mojeho pokoje, kde si lehnu a poprosím Sasukeho, jestli by mi nedonesl vodu z nedalekého potoka. On jen přikývne a už vyráží. Já usínám a probudí mě vrzání dveří, kde se objevuje Orochimaru.

,,Co chceš? Já mám odpočívat, ať naberu síly." on je řekne hm a zmizí. Za chvíli je tu Sasuke i s vodou, já se napiju a hned mi je líp. Potom chvíli píšu do svitku, a když zjistím, že mám ještě pět hodin, tak se napiju a jdu spát.

Probudí mě Sasuke, že za půl hodiny střídám. Tak dopiju zbytek vody, zajdu na WC, kde se podívám na svoje kruhy pod očima a plížím se za Kimmimarem. Vystřídám Kabuta a takhle to jde další dva dny. Potom se Kimmimaro konečně probudí z kómatu a rozhlídne se. Já vytvořím klona, ať najde Kabuta a to rychle, že se Kimmimaro probudil. Ten přiběhne za chvilku a něco tam dělá s přístroji. Potom odstraní Kimmimarovi masku a různé ty jeho blbosti a on se posadí.

,,Kabuto, Ayumu?" jsou jeho první slova. Mně se jen začínají hrnout slzy do očí a Kabuto vidí, že nás má nechat osamotě.

,,Kimmimaro, dlouho jsem tě neviděla." odpovídám ještě neutrálně, ale potom se rozbrečím a obejmu ho. On mě taky obejme.

,,Jak dlouho tu ještě musím zůstat?" ptá se potichu. Potom mi pošeptá, že za dveřma někdo je. Já je rozrazím a použiju genjutsu. Potom zapečetím dveře, takže už nic není slyšet.

,,Už by neměli otravovat." řeknu a jdu si sednout za ním.

,,Proč jsi vlastně odešel za tím zvrhlíkem, který chce sbalit každou holku?"

,,On ti něco udělal?" ptá se udiveně.

,,To teď není podstatné, řeknu ti to až za týden. Moc se ještě nesmíš hýbat, protože nemáš v pořádku cévy. Potom už začneš s lehčím tréninkem. Hlavně, nepoužívej prokletou pečeť, ještě ti něco udělá." zakončuju a on mě ještě naposledy obejme, než sem vtrhne Sasuke, aby se podíval jak mu je. Při pohledu na nás mu spadne dolní čelist až skoro k botám.
Já mu to začínám vysvětlovat:,,Sasuke, já a Kimmimaro jsme byli kdysi v týmu, tak klid, je to jenom přátelské!!" on se uklidní a pozdraví se s Kimmimarem.

Já je tam nechávám, ať si pokecají a jdu k potoku. Je tma, a tak jdu po proudu, až narazím na vodopád. ,Jak já je zbožňuju.' řeknu si a už skáču dolů, do vody. Oblečení jsem samozřejmě nechala nahoře a teď pro něj posílám klona, aby mi ho donesl.

Z lesa, který je kolem vody vychází nějaká postava, připadá mi, že ji znám.
V hlavě mám jen několik slov:,Neboj, to bude dobré'.
Ten člověk vyjde z lesa a ozáří ho měsíc. ,Neji!' on se na mě jen podívá a usměje se.

,,Takže si přece jen přišla."

Chci si vzít oblečení, ale on mi ho vytrhne.

,,Něco za něco, abys věděla."

Já zblednu, protože nejspíš vím, co po mně bude chtít. Jakoby mi četl myšlenky:

,,Takže už víš, co po tobě chci?" skloní se a dá mi pusu. Nejsladší, jakou jsem kdy dostala. Připadám si, jako bych se vznášela. On mi podá oblečení a já se za vodopádem převlíknu. Vyjdu a on se jen dívá, co se se mnou stalo.

,,Za těch několik dnů si hezky vyrostla." a prohlíží si mě jako kdybych byla na rentegnu. Ale na to já kašlu. Jdu za ním a obejmu ho. On mě zvedne a nese do lesa, kde uvidím dřevěný domek.

,,Takže tady si byl." řeknu a Neji mě pohladí po vlasech. Otevře dveře a v jedné místnosti je postel, krb a stůl se židlema.

Zádama se už dotýkám postele a ninja z klanu Hyuuga mě líbá.
Potom mi vyvléká tričko. Já ho zase vyvlíkám do pasu z jeho kimona. Naposledy mě políbí na pusu a potom mi začne sundávat kalhoty. Oboum se nám zrychluje dech. Potom mě začne líbat na břichu a já ho přitom vyvlíkám.
Neji se do mě lehce zasune a já se cítím jako v ráji. Jsme tak blízko. Oba se díváme do očí. Potom Nejiho začnu líbat a on se nakloní k mému uchu a pošeptá mi do něj:,,Všechno nejlepší k narozeninám". Je to opravdu krásné. Nic podobného jsem nikdy nezažila.

Potom mě přemůže únava a usínám. Neji to vidí a pomůže mi se obléknout potom navleče sebe, lehne si vedle mě a přikryje nás. Pošeptá mi do ucha:,,Miluju tě", dá mi ruku kolem pasu a oba usneme. Ráno se probudím a on tam není. Posadím se a vtom vejde do dveří. V rukách má dřevo. Při pohledu na mě se usměje a jde ho uložit ke krbu. Potom mi prohrábne vlasy a říká:,,Jak se cítíš?" já vykouzlím úsměv a políbím ho.

,,Nikdy mi nebylo líp."pošeptám mu a potom se zvedám. Naposled mi dá pusu na čelo, obejmeme se a já rychlostí blesku vyrážím k Orochimarovi do skrýše. Tam střídám Kabutu v jednohodinové směně na léčení cév a při odchodu prohodí:,,Kdes byla? Orochimaru tě čekal u snídaně a ty nikde."
,,Večer jsem se šla projít k vodopádu a usla jsem tam." vymluvila jsem se. On jen zvedl obočí, zakroutil hlavou, že jsem nemožná a už zavřel dveře. Hodinu jsem léčila Kimmimara, který spal. Potom se probudil a posadil se.

,,Ayumu, prosím tě, nemáš něco na jídlo? Mám strašný hlad." říká.

,,Dobře, pošlu klona, protože tě tu nemůžu nechávat samotného." a už posílám kagebunshina, který je za chvilku zpátky se dvěma tácy.

,,Ayumu-san, Orochimaru mi dal dva tácy. Jeden pro vás a jeden pro Kimmimara." podává mi podnosy a mizí. Já mám nějakou velkou chuť do jídla a Kimmimaro taky. Po chvíli už jsou oba tácy prázdné a já je tam nechávám. ,Však si to Kabuto uklidí' směju se. Kimmimarovi pomáhám, aby se dostal na vozík a jedu s ním na čerstvý vzduch, na mýtinu, kde všichni trénují. Když ho vidí, tak přestanou a jdou ho přivítat.

,,Kimmimaro, ty jsi už v pořádku!" křičí Tayuya, se kterou jsem se stihla seznámit na chodbě, když jsem odcházela ze snídaně v mém volnu. Potom se přidávají ostatní, ale Sasukeho nikde nevidím.
Rozhlédnu se nahoru, všude, ale on nikde!

,,Tayuyo, kde je Sasuke?" ptám se jí a ona po chvíli odpoví, že dostal misi. Potom jim tam nechávám Kimmimara, ať na něj dají pozor a jdu si udělat test, protože mi není moc dobře. Podívám se na výsledky a.....

to be continue....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama