5. díl - překvapení

11. dubna 2009 v 9:13 | © damara team ◄(Yamashita Ayumu)
Potom mě chytne zezadu a pošeptá mi do ucha:


,,Víš, já ani nemám hlad." ale hned vidí, že se urážím a začínám červenat a už už mi syčí z hlavy pára, tak dodává:,,Nezašla by ses projít?" a usměje se na mě jeho přidrzlým úsměvem.

,,Jo, ale nejdřív se najím." a vypláznu na něj jazyk. Ten si dá jenom ruce v bok a zakroutí hlavou.

,,Nekruť tou hlavou a poď taky nebo ti to vystydne a já ti to ohřívat už nebudu." začínám se smát. A tím nakazím všechny okolo. Potom se diskutuje o všem možném. Já raději už odklízím, když vydím, že Naruto otevírá saké.

,,Sasuke, já jdu nachvilku ven, doufám, že se tu nic nerozbije. Hinato, dej na ně bacha a jestli něco, tak je prašti přes hlavu." volám ode dveří, když už mě Neji čeká venku.

,,Hai, Ayumu-chan." říká a trochu se ošije.

,,Můžem?" ptá se Neji, když vidí, jak strachuplně zavírám dveře.

,,Jo, jasně, jenom se bojím, že tam vážně něco vyvedou..." a usměju se. On taky nějak ohýbá pusu do toho ,,půlkruhu". Potom se odrazí a letí.

,,Hele! Ty jsi rychlejší než já, ty budeš přede mnou 1 kilák a já co?" zakřičím na něj a začnu se smát.

Letíme po střechách noční Konohy. Zastavím se na jedné střeše, protože v dálce vidím někoho známého. ,,Sharingan." zašeptám a už mu vidím do Tváře. ,To snad ne, Iruka-sensei? To není možné. On a s nějakou holkou' začnu se smát.

,,Co je?" ptá se Neji. Já rychle dávám pryč sharingan a říkám, že nic, ale on mi vidí na očích, že jsem viděla něco důležitého.

,,NO....víš..."

,,Hele, nebudu to z tebe tahat jako z chlupaté deky, tak říkej, co je?"

,,Ehm... Tam dole jsem viděla Iruku s nějakou ženou." Neji na mě vykulí oči a použije byakugan, aby se ujistil, že to je určitě Iruka a taky se rozesměje.

,,Taky ho vidíš?"

,,Ne, vidím něco lepšího." a dostane záchvat smíchu. ,Asi tu nic jiného nepomůže' a dám mu pusu. On se zachvilku uklidní a vysvětluje:,,Víš, Iruka se s tou ženskou líbal a uviděl ho Naruto. Ten vyváděl! Si měla vidět" a znovu ho to chytá, ale já jsem na něm už preventivně nalepená.

,,Ale, ale, tak vy šmírujete?" ozve se zezadu nějaký hlas. ,A sakra! To mi ještě chybělo.'

,,Kakashi! Vy máte co říkat. Taky máte aktivovaný sharingan! Tak nás nepoučujte!" On se začervená a radši odejde.

,,Tak se mějte, děcka!" zakřičí a jak se na nás dívá, tak narazí do sloupu. Já s Nejim už opravdu nemůžeme a oba se začneme smát jak něco.

,,Já bych už šla, protože nevím, nevím, co tam Sasuke s nima provádí." lusknu prsty a už stojíme před ,,mojím" domem.
Všude je rozsvíceno a slyším hodně hlasů. ,A sakra, já jsem věděla, že ho tam nemám nechávat! Já blbá!'
Rychle otevřu dveře a tam večírková výzdoba. To už vážně nevydržím a zaječím.
,,Sasukééé! Poď mi to vysvětlíít! A hned!" a je mi trochu líp. ,Konečně jsem se trochu vykřičela'

,,Co je (škyt). Chtělas mě (škyt)?" já se na něj zlostně podívám a odvrátím pohled na Nejiho.

,,Tomuhle ty říkáš, že je dospělý, že má svoji hlavu?" a sesunu se podél zdi dolů, až sedím a pomalu mi začínají téct slzy.

,,Neboj, to bude dobrý" utěšuje Neji. Potom zavede Sasukeho do jeho pokoje a já se přemístím do ložnice, kde spávali rodiče. Najdu pyžamo, které si tam mamka vždycky schovávala, oblíknu si ho a mlátím pěstí do polštáře. Slyším, jak už hluk postupně utichá. Potom zavřu oči a....

Ráno se probudím a velde mě leží Neji. Jednu ruku má pod hlavou a druhou na mojem boku. Snažím se opatrně posunout, ale nejde to. ,A sakra! To musí být hezky silné jutsu!' použiju náhradu a jdu do kuchyně. Všude je čisto. ,Žeby to Neji uklidil? Ty jo!'. V lednici najdu všechno, co Sasuke koupil, a tak začnu připravovat snídani. Všichni ještě spí, kdo by vstával v 6 ráno, že. xD
V 8 už mám všechno nachystané, jsem převlečená. Sasuke určitě bude vyprazdňovat ledničku, tak jsem mu tam dala na talíř celou snídani a do pokoje mu donesla sklenici vody. ,Až se probereš, tak tě hezky bude bolet hlava, bráško.' pohladím ho po vlasech a jdu do kuchyně a za Nejim.

Dávám mu pusu na tvář a on se probouzí.

,,C-Co je? Co se děje?" ptá se zmateně. Já mu dávám ještě jednu pusu, ať se aspoň trochu probere.

,,Nic, říká se dobré ráno, nemyslíš, miláčku?" on se na mě podívá, protože tuší, že na něj něco vytáhnu.

,,Dáš si snídani?" a hned mu pokládám tác s talířema a čajem na kolena. On ho dává vedle a políbí mě.

,,Tos nemusela. Bych došel do kuchyně, přece mám nohy." a usměje se.

,,Jdu se podívat na Sasukeho a vzbudit ho, kdyby mu náhodou bylo špatně, tak bude potřebovat lékařského ninju." On jenom kývne hlavou a pouští se do jezení.

Místo k Sasukeho pokoji jdu k hlavním dveřím a letím co nejrychleji přímo k obchodu s lékařskými věcmi. Tam nakoupím všechno potřebné a už se vracím s dvěma plnýma taškama domů. Otevřu dveře a vidím krvavou podlahu. Podívám se, kam to vede a to k Sasukemu do pokoje! Nakouknu k němu a u něj Sakura s kunaiem u jeho krku. Ihned ji uvězním v genjutsu a Sasukeho odtáhnu pryč. Vrátím se a vyléčím Sakuru, ať nekrvácí. Ona zatím upadla do spánku, který jsem jí nařídila.

Právě se probouzí a já ji jistím kunaiem u krku. Ona se jenom zmateně podívá kolem sebe a ucouvne.

,,Sakuro, já ti nic nechcu udělat, ale můžeš mi říct, proč jsi chtěla Sasukeho zabít?" ona je ještě vyděšenější.

,,J-já ho n-nechtěla zabít a ani jsem to neudělala!" ,Aha, takže genjutsu. Jediný, kdo dokáže používat takové nechutné jutsu je Itachi. A sakra, Neji!' Rychle běžím do ložnice a tam vidím celou akatsuki pohromadě, jak jsou nastoupení. Kisame drží svojeho žrouta chakry (energie) u Nejiho krku. Než stačím cokoliv říct, tak se ozve Itachi:

,,Á, konečně si pochopila, kdo to udělal, sestřičko. Takhle zdrhnout, to se nedělá! Hlavně nám ne."

Já jen zírám se zděšenýma očima, ale nakonec ve mně převládne bojovný duch, kterého mám už od mládí a začnu se přeměnovat. Moje vlasy, jindy svázané gumičkou se z ní samy vyvlékají a svazují do účesu. Z mojeho každodeního oblečení se stává kimono a jako doplněk - vějíř ↓↓


,,Ty ses snad zbláznila, ségra. Takhle s náma nemůžeš bojovat! Vždyť ti to bude zavazet." já se jenom uchechtnu a on se zatváří zmateně.

,,Tak to jsem zvědavá, kdo vyhraje." z mojich slov jde slyšet chlad a síla. ,Mangekyo sharingan!'

,,Ustupte, tohle je věc jenom mezi mnou a ní." řekne hrdinsky Itachi a zaujme postoj. Už začíná útočit, ale já jen mávnu vějířem a on narazí do stěny.
Potom už udělám jen několik pečetí a začne foukat vítr. Rychle vezmu Nejiho k sobě, postavím ho za mě a použiju genjutsu. Všichni z akatsuki vyjdou spořádaně dveřma a před domem zmizí.
Já se začínám proměňovat do své původní podoby a Neji se vzpamatovává.

,,Jsi v pořádku, neudělali ti nic?" ptám se starostlivě.

,,Ne, v pohodě, ty jsi celá?" ubezpečuje se, že se mi opravdu, ale OPRAVDU nic nestalo.

,,Neboj, vidíš, nemám ani škrábanec." ten si oddychne.

,,Musím jít ošetřit Sasukeho. Mohl bys prosím tě vytřít podalhu od vchodových dveří až k Sasukeho pokoji?" on se na mě podívá jako jestli to myslím vážně.
,,Však uvidíš sám." odpovím mu a on se bez řečí odšourá uklízet. Vejdu do bráchovy ložnice a tam už ho Sakura ošetřuje a baví se s ním.

,,Jak vidím, tak ti je líp." říkám na zápraží.

,,N-No jo, ale strašně mě bolí hlava." kývnu na Sakuru, ať nás nechá osamotě a ona v klidu odejde.

,,Neměls tolik pít." vysvětluju mu. On se na mě podívá, jako kdybych mluvila o něčem, co nikdy neslyšel.

,,Já jsem pil? To je blbost!"

,,Hele, klid. Vidíš tu krev kolem postele? Tu tady nechala Sakura. Chtěla tě zabít, ALE A POSLOUCHEJ DOBŘE byla v genjutsu. Takže nejspíš zabíjela nějakého jejího protivníka." on se pomalu začíná uklidňovat, ale vtom do pokoje vrthne Neji:

,,S-Sakura upadla a je v bezvědomí!" řekne a potom nás rychle vede k ní. Začnu ji léčit a Sasuke ji nese do nemocnice (já ji léčím za letu).

V nemocnici:

,,Kde to jsem?" ptá se Sakura dezorientovaně. Vidí jen jednu postavu opřenou o stěnu se skříženýma rukama a druhou, která sedí na židli a drží jí ruku.

,,Jsi v nemocnici." odpovídá Sasuke. Sakura vyskočí, ale Neji ji hned zastaví a řekne jí, ať si lehne. Všichni za dveřma slyší můj hlas a hlas nějaké sestřičky. Po chvilce vejdu i já.

,,Tak co? Jak je?" ptám se a Nejimu zatím šeptám, jak na tom opravdu Sakura je. ON se na mě podívá zaláskovanýma očima a spustí nahlas.

,,Sakuro, utrpěla si otřes mozku, takže tady budeš muset ještě chvíli zůstat." po chvíli Sakuřiného tlemení se Neji začíná chechtat a já s ním. Sakura se Sasukem se na nás podívají a brácha začne vyzvídat: ,,Ayumu, opravdu?"

Já se uklidním a vyjde ze mě ,,Ne." a vyprsknu smíchy. Sakura se začíná dopalovat. Už už to vypadá, že vyletí, ale dveře se otevřou a v nich je....

to be continue
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama