4. díl - Japonsko nadohled

11. dubna 2009 v 9:29 | © damara team ◄(Yamashita Ayumu)
,,Jé, já se tak těšil, až mě uvidíš." prohlásí a já jsem celá napjatá, co se stane.

On se podívá ven do slunce, potom na mě, ale oči mu nevidím, má je schované. Potom si mě přitáhne k sobě. Já se nebráním, protože jsem zvědavá, jak vypadá. (Všichni z ŘEJ jsou totiž zahalení od hlavy až k patě) Naklonil se nade mě a vypadlo mu pár blonďatých vlasů.
,On je blonďák... hm, tak to ještě bude zajímavý.' řeknu si.

Jak se mě chystá políbit, tak zvenku jdou slyšet kroky, a tak toho nechá, zaváže si šátek a já se odtáhnu. Startují a jedeme dál. Po půl hodině se začnu nudit a vytáhnu mobil, na kterém si začnu hrát hry. Jedeme v limuzíně, a tak sensei uzavírá prostor mezi námi a ninjy z Japonska. Vezme mne kolem ramen, já upustím mobil. On mi jej podává a nejspíš se usmívá. Znovu si sundává šátek a naklání se nade mnou.

Tentokrát se to ale povede. On mě políbí a já se mu dívám do jeho modrých očí. Za chvíli se odtáhne a povýšeně se uchechtne. Já se otočím a naštvaně hledím z okna.

Po pěti minutách ho to nejspíš přestalo bavit a vzal mě za boky a přitáhl k sobě. Seděl a já měla hlavu v jeho klíně. Dívala jsem se na něj a on na mě. Najednou auto prudce zabrzdilo a já sletěla na zem. Z rány, kterou jsem měla už skoro zahojenou mi znovu začala téct krev.

Stěží jsem se zvedla a podívala se, kde jsou ostatní. Ti byli pryč, akorát sensei byl v bezvědomí. Zašla jsem k němu, zkontrolovala, co se děje a dala mu k nosu kapesník se čpavkem. Ten vyletěl, jako kdyby mu hořel zadek. Potom se zasmál a vyšel ven z auta. Já šla za ním.

Zjistili jsme, že se nacházíme někde uprostřed lesa. Sensei na chvíli zašel hlouběji a hned se vrátil i se zprávou, že se máme dostavit na nejbližší mýtinu. Já vyskákala po větvích na vrchol, rozhlédla se a uviděla palouk. Sdělila jsem mu to a vyrazili jsme.

Po půl hodině strávené pod stromem slunce stále žhnulo. Bylo horko. Za chvíli bylo slyšet, že se blíží něco hodně hlučného. Začal foukat silný vítr. Zpozorovala jsem vrtulník, který se snášel dolů, až konečně přistál. Z něj vyšlo několik postav, které nám zakryly oči šátky a pomohly dostat se do vrtulníku.

Zanedlouho jsme přistáli a někdo mi odvázal šátek a já mohla konečně vidět. Byla jsem na přistávací dráze a před sebou viděla dvě stíhačky. Vedle mě vedli senseie, který měl dole kapucu a šátek mu taky vzali. Dovedli nás ke stíhačkám.

,,Sensé, to poletíme?!" ptám se ležérně, ale celkem se i bojím. Místo jeho odpovědi slyším jen:

,,Ano, poletíta a oba dva. Místo nám sdělí až za letu." a zpoza letadla se vynořuje pilot v kombinéze. Měl hnědé vlasy a hnědé oči. Podal mi kombinézu, do které jsem se nasoukala a pomohl mi vsednout do místa pro ,,spoluletce". Tam jsem si nasadila dýchací masku. ON mi nejdříve chtěl pomoct, ale já odmítla. Jak jsem ji měla na sobě, tak se začal smát.

,,Co je směšné?"

,,Nic, madam. Já jen, že máte tu dýchací masku naopak." já se červenám, ale to nejde vidět. Převrátím ji a mezitím si nasedá a ptá se:

,,Můžeme začít startovat?" já jenom protočím oči vsloup a ptám se:

,,Poletíme rychle nebo pomalu? Jenom, že když poletíme až moc rychle, tak by mi mohlo být blbě."

,,Ach, na to jsem zapomněl, omlouvám se. Pytlíky jsou pod sedadlem." vjíždíme na dráhu a hned nabíráme rychlost. Když vzlétneme, tak letíme pomalu, ale asi za pět minut dostává souřadnice a přidává. Mně začne být špatně a hned sahám pro pytlík.

Po půl hodině se objevuje břeh jednoho z Japonských ostrovů. Pilot ještě dostane poslední informace a začíná ubírat rychlost. Přistáváme a já si oddechuju, když stojím na pevné zemi. On ještě zůstává ve stíhačce, protože ji musí rychle přemístit. Za chvíli dosedá na dráhu druhá stíhačka a já už vevnitř popíjím čaj.....

to be continue
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 misicka178 misicka178 | Web | 11. dubna 2009 v 9:38 | Reagovat

aChoOoOoOoOj heZký bLog pŘiŠlA jSeM
seM pRoTo aBycH sE tĚ zEpTaT jEsTli By sIs u Mně nEchtěLa uDělaT distak klikni na blog a tam hned první článek....bleskaJdu taK to ZkuS...=) jo a ProMin zA rEklAmu...

2 Aný Aný | 11. dubna 2009 v 9:41 | Reagovat

japonsko je krasna zem :)

Chtěla bych se zeptat, jestli se tu bude chtít, mohla bys mi hlasnout tady --> http://magic-web.blog.cz/0904/2-kolo-soutez-v-kresleni jsem tam jako Aný 6 udělám ti diplomek, když budeš chtít :) a promin za reklamu.. ale nevím kde je máš..

3 Dashia Dashia | Web | 11. dubna 2009 v 10:07 | Reagovat

cauky taky pisu japonsky pribehy a chtela bych se spratelit pac mas hezky plibehy.napis na blog

Prosím hlasni mi v soutěži. Hlásni v Anketě jsem tam jako Danča http://magic-web.blog.cz/0904/2-kolo-soutez-v-kresleni
Pozor 2.kolo. XD

Tady je můj blog: www.it-never-came.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama